Anasayfa - Fragman/Gelecek Filmler- Erkekler full izle

Erkekler full izle Konusu

Erkekler adlı filmin yapımcısı diğer ünlü filmlerdende tanıdığımız Faruk Aksoy dır. Erkekler adlı filmin özeti açıklanamayacak kadar güzeldir aslında; Sezonun merakla beklenen komedi-dram filmi Erkekler, 20 Aralık’tan itibaren sinema salonlarında sinema izleyicisiyle buluşuyor. Sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran ”Fetih 1453” filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni projesi Erkekler’de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ile kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor.
Erkekler aşık olur, koca olur, baba olur ve sonra bir çuval inciri berbat ederler, denen filmde ‘Yaratılıştan mı böyleler, sonradan mı böyle oluyorlar! Erkeklerin tedavisi mümkün mü? Sorusunun cevabı 20 Aralık’tan itibaren ‘Erkekler’ filminde veriliyor.
Film boyunca bol kahkaha vaat edilen filmde yönetmen Faruk Aksoy, erkeklerin dünyasına içerden bir bakış sergiliyor. Kadınların, erkeklerin, evlilerin, bekârların, gençlerin ve orta yaşlıların erkeklere bakış açısını sorgulayacağı filmi Yılmaz Okumuş, Hilal Çelenk ve Faruk Aksoy birlikte yazdı. 2013 yılında, Faruk Aksoy tarafından yapılıp Faruk Aksoy tarafından yönetilen filmdir. Erkekler filminin yönetmenliği Faruk Aksoy üstlenmiştir. 119 dakika nefesinizi kesicek bir film sizleri bekliyor.
erkekler full izle , erkekler izle , erkekler seyret

Yorum yap